Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd.

  • Chiny Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent
marki Wspiąć się
Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 8,000,000-12,000,000
Rok założenia 2005
pc Export 60% - 70%

Wprowadzenie

Henan Ascend Machinery & Equipment Co., Ltd. (Pingdingshan Xingyang Resource Recycling Co.LTD) została założona w 2005 r. i znajduje się w strefie zaawansowanych technologii w mieście Zhengzhou w prowincji Henan.Jako firma zajmująca się sprzętem górniczym opartą na technologii, zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i usługą posprzedażną maszyn i urządzeń górniczych.

Głównymi produktami przedsiębiorstwa są kruszywa, sprzęt do szlifowania, sprzęt do wydobywania minerałów, suszarka obrotowa oraz części zamienne do kruszyw i szlifowania.Ascend machinery rozszerza działalność w ponad 60 krajach i regionach.

Skupiając się na jakości produktu i obsłudze posprzedażnej, Ascend zdobył szerokie uznanie i zaufanie międzynarodowych klientów.Firma posiada profesjonalny zespół inżynierów odpowiedzialny za konsultacje techniczne przed sprzedażą, rozwiązania techniczne w procesie sprzedaży, instalacji, uruchomienia i obsługi posprzedażowej, aby klienci mogli kupić i korzystać z sprzętu w spokoju umysłu.

Chiny Henan Ascend Machinery Equipment Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Henan Ascend Machinery & Equipment Co., Ltd. została założona w 2005 roku i znajduje się w strefie zaawansowanych technologii w mieście Zhengzhou w prowincji Henan.Jako firma zajmująca się technologią urządzeń górniczych, zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, sprzedażą i obsługą posprzedażną maszyn i urządzeń górniczych.

Głównymi produktami firmy są kruszarki, sprzęt do młynów, sprzęt do wzbogacania minerałów, suszarka obrotowa oraz części zamienne do kruszarek i młynów.Oprócz chińskiego rynku krajowego, Ascend poszerza swoją działalność w ponad 60 krajach i regionach.

Usługa

Nasza firma Ascend traktuje obsługę klienta jako podstawową pracę, mamy kompleksową obsługę przedsprzedażną i serwis posprzedażny.

 

Serwis przedsprzedażny

(1) Porada dotycząca wyboru modelu.
(2) Projektuj i produkuj maszyny zgodnie ze specjalnymi wymaganiami klienta
(3) Firma jest bezpłatna dla użytkownika na stronie inżynierii i planowania personelu technicznego, aby użytkownik mógł zaprojektować najlepsze procesy i program

 

Usługi posprzedażne:

(1) Umów techników, aby udali się na miejsce i poprowadzili instalację
(2) Jeśli Twoja maszyna jest poza okresem gwarancji, możesz udać się do zagranicznego biura Nilu, aby kupić części zamienne.
(4) zainstalowane kompletne zestawy sprzętu, 1-2 pełnoetatowych pracowników technicznych, aby pozostać bezpłatnie, aby pomóc klientom w produkcji przez 1 miesiąc, aż do zadowolenia użytkownika.

Zostaw wiadomość