• Mark Joe
    Doskonały sprzedawca, doskonały produkt, doskonała cena i prosta wysyłka.
  • Pamiętaj o Akido
    Kupuję dwa młyny mokre 1600 i 2 kruszarki szczękowe od firmy Ascend Machinery, jakość jest bardzo dobra, a Wilson jest bardzo pomocny, pomagając mi w całym zakresie wsparcia technicznego.
  • Jose Anthony
    Firma Ascend zapewniła mi dobrą obsługę posprzedażną po zakupie zakładu przerobu rudy złota, co jest dla mnie ważne, rozważy zakup drugiego zakładu
Osoba kontaktowa : Wilson Shi
Numer telefonu : +86 18221130967
WhatsApp : +8618221130967

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa Ascend
Orzecznictwo CE/ISSO9001
Numer modelu GST50 GST100 GST150
Minimalne zamówienie 1 zestaw
Szczegóły pakowania Odporny na wodę i rdzę w drewnianym pudełku lub kotwicy
Czas dostawy 7-10 dni roboczych
Zasady płatności T / T, Western Union
Możliwość Supply 10 zestawów miesięcznie
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu oczyszczalnia złota Słowo kluczowe myjnia złota aluwialnego
Stopa odzysku ponad 90% Pojemność 50 do 100 ton na godzinę
Silnik 38 kW Gwarancja 1 rok
waga 8 do 15 ton kolor Zielony, niebieski lub biały
High Light

Alluvial Gold Trommel Wash Plants

,

38KW Gold Trommel Wash Plants

,

Alluvial Gold Processing Equipment

Zostaw wiadomość
opis produktu

 


Sprzedam Złoto Trommel Wash Plants

Płukanie to metoda wzbogacania stosowana w celu poprawy wartości minerału poprzez usunięcie zanieczyszczeń organicznych przyczepionych do skały.Stosuje się różne maszyny i techniki w zależności od wytrzymałości połączeń między zanieczyszczeniami a odzyskiwanym minerałem.Sprzęt do mycia może być używany do szerokiej gamy cennych minerałów, jednak większość maszyn Walker Mining tej kategorii jest przeznaczona do mycia złota.

 

Zakłady płukania złota, takie jak śluza i miska złota, wykorzystują grawitację i wodę do wypłukiwania minerałów skały płonnej, podczas gdy mieszalnik złota i retorta rtęciowa wykorzystują proces chemiczny z udziałem rtęci w celu uzyskania ostatecznego złota.

Jaka jest sugestia, gdy w twojej kopalni istnieje zarówno złoto aluwialne, jak i złoto twardej skały, jeśli twój budżet jest ograniczony?

w przypadku złota aluwialnego i twardego złota skalnego dalsze metody obróbki (po tym, jak złoto aluwialne oddzieli się od piasku, ale złoto skalne jest pokryte innym minerałem. Tak więc dla złota aluwialnego wystarczy tylko umycie, a następnie potrząsanie, otrzymasz czyste złoto ;Ale w przypadku twardej skały, aby wydobyć złoto (przez cyjanizację), trzeba użyć jakiejś substancji chemicznej (przez cyjanizację), jest to znacznie bardziej złożone i wyższy koszt. Większość klientów najpierw rozpocznie wydobycie aluwalnego złota, a wraz z ich doświadczeniem rośnie, a następnie dodaje ponownie wydobycie twardych skał.Poniżej znajduje się schemat blokowy dla aluwialnych, twardych skał, zakładów przetwórstwa złota aluwialnego.

 

Cechy pralki szorującej bębnowej

 

Przesiewacz do wydobycia złota jest przeznaczony do przetwarzania aluwialnej kopalni złota, złota piaskowego rzecznego, diamentu itp.
zawiera zbiornik, pompę wody, rurę wodną, ​​silnik wysokoprężny/silnik elektryczny, koło, może być łatwo przemieszczany,
 
Gold WashTrommel jest zwykle używany w pierwszym okresie separacji w wydobyciu złota w celu płukania i przesiewania rudy złota.Górne rozmiary są zawsze uważane za materiały nieprzydatne.Dolne rozmiary, które zawierają złoto, są zwykle przetwarzane przez koncentrator wirówkowy lub śluzę złota w sposób ciągły w celu ulepszenia rudy złota.Koncentraty koncentratora odśrodkowego można przetwarzać za pomocą stołu wstrząsającego, który służy do oddzielania złota od innych minerałów.
 

Opis przesiewacza do wydobycia złota na sprzedaż:

Przesiewacz do złota może być używany do płukania i przesiewania złota.Złoty przesiewacz bębnowy oferuje rozszerzoną wydajność przetwarzania, która jest konkurencyjna dla wszystkich konkurencyjnych mobilnych urządzeń bębnowych do mycia złota.Złoty przesiewacz trójścienny ma średnio 100-300 m³/h LUB 170-510 ton na godzinę przy przeliczeniu 1,7 tony masy materiału na metr sześcienny.

 

Projektowanie i budowa Custom Gold Mining Trommel na sprzedaż:

 

Przynieś szczegóły dotyczące wydobycia, a my zaprojektujemy i zbudujemy fabrykę ukierunkowaną na Twoje minerały.Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu instalacji na miejscu i uruchomieniu, świadczymy te usługi w oparciu o dziesięciolecia naszego udanego wydobycia.

Pomóż nam zrozumieć swoją sytuację, znając obszar wydobycia.Uważnie przejrzyj groby i otoczenie wraz z informacjami historycznymi.

Zdjęcia produktów

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 0Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 1

Zalety sprzętu bębnowego do złota:

1. Jest to wysoce opłacalna opcja, odpowiednia do obróbki materiałów o małej i dużej objętości.

2. Ekran zawiera różne filtry do różnych ciężkich bębnów, które zapewniają całkowitą separację drobnych materiałów.

3. Konstrukcja ma elastyczność dla użytkownika końcowego, która pozwala na wymianę ekranu w zależności od rozmiarów oczek

4. Wiele warstw ekranu w celu usprawnienia procesu przesiewania.

5. Posiada wymienne płyty sitowe, dzięki czemu można wymienić zużyte części.

6. Przesiewacz Trommel ma wysoką wydajność i dużą pojemność dla różnych objętości materiałów

7. Ekran jest wyjątkowo zaprojektowany, aby ułatwić wyższe pojemności, zapewnić dłuższą żywotność ekranu i uniknąć zatykania się materiału.

 

Przesiewacz jest wyposażony w rurę rozpylającą wodę wewnątrz bębna, z lejem zasypowym, pompą wodną, ​​generatorem diesla itp

 

Opis urządzenia do płukania złota placer.

Po zakończeniu montażu całego zakładu.Zwykle używa się koparki lub ładowarki, aby podać piasek rzeczny do leja samowyładowczego, a następnie piasek trafia do przesiewacza.Gdy obrotowy przesiewacz bębnowy obraca się, duże rozmiary większe niż 8 mm zostaną odsiane, małe rozmiary mniejsze niż 8 mm trafią dokoncentrator odśrodkowy złotalub wibrująca śluza złota (zwykle zalecamy koncentrator, ponieważ może osiągnąć wysoki współczynnik odzyskiwania dla różnych rozmiarów cząstek złota od 40 mesh do 200 mesh).Za koncentratorem znajduje się śluza złota ze złotą osłoną, która służy do odzyskiwania pozostałego złota w koncentratorze.

 

Specyfikacja

SPECYFIKACJA SPRZĘTU DO EKSTRAKCJI ZŁOTA DO MYCIA MASZYNY DO ODDZIELANIA ZŁOTA
Model GTS20 GTS50 MGT100 MGT200
Parametry  
Rozmiar /mm 6000x1600x2499 7000*2000*3000 8300*2400*4700 9800*3000*5175
Pojemność 20-40 50-80 t/h 100-150 t/h 200-300 t/h
Moc 20 30 kw 50 kw 80 kw
Przesiewacz /mm 1000x2000 φ1200*3000 φ1500*3500 φ1800*4000
Śluza 2 zestawy 2 zestawy 3 zestawy 4 zestawy
Zaopatrzenie w wodę /m³ 80m³ 120 m³ 240 m³ 370 m³
Współczynnik odzyskiwania 95% 98% 98% 98%

Koncentrator odśrodkowy złota

Koncentrator odśrodkowy złota służy do wykorzystania siły odśrodkowej grawitacji do zbierania koncentratu złota w piasku rzecznym lub glebie, nadaje się do zbierania złotej siatki od 200 oczek do 40 oczek, szybkość odzyskiwania wolnych cząstek złota może osiągnąć nawet 90 %, jest idealnym partnerem współpracującym z fabryką przesiewaczy złota.

 

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 2

Złota śluza z kocem

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 3

Stół do potrząsania

Po pobraniu koncentratu złota z koncentratora wirówkowego i złotego płaszcza śluzy, najczęstszym sposobem jest umieszczenie go na stół do potrząsania w celu dalszej poprawy złotej klasy.

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 4

Beczka lub mały młyn kulowy Mercury Amalgamation.

Koncentrat rudy złota zebrany ze stołu wytrząsającego zostanie umieszczony w małym młynie kulowym lub tak to nazywamybeczka do amalgamacji rtęci. Następnie może zmieszać się z rtęcią i utworzyć mieszankę złota i rtęci.

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 5

Elektryczny piec do topienia złota

Po zdobyciu mieszanki złota i rtęci możesz umieścić ją w elektryczny piec do topienia złota i podgrzej, a otrzymasz sztabkę z czystego złota.

Sprzęt do przetwarzania złota aluwialnego do mycia złota 6