Suszarka rotacyjna 5TPH dostarczona do Zambii

July 10, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Suszarka rotacyjna 5TPH dostarczona do Zambii

W niedawnym rozwoju firma ASCEND z powodzeniem dostarczyła suszarkę rotacyjną 5TPH swoim klientom w Zambii.Ta przemysłowa suszarka wykorzystuje profesjonalną konstrukcję i wydajny system grzewczy, który może szybko nagrzewać i suszyć materiały, znacznie skracając czas suszenia i poprawiając wydajność produkcji.

najnowsze wiadomości o firmie Suszarka rotacyjna 5TPH dostarczona do Zambii  0

W czerwcu 2023 otrzymaliśmy zapytanie od klienta z Zambii, który chciał suszarnię rotacyjną do suszenia cementu, gipsu i wapna w przemyśle materiałów budowlanych.I potrzebuje wydajności roboczej 5 ton na godzinę.

najnowsze wiadomości o firmie Suszarka rotacyjna 5TPH dostarczona do Zambii  1

Suszarka rotacyjna to rodzaj suszarki przemysłowej, zwykle stosowanej do suszenia materiałów sypkich i granulatów.Składa się z obracającego się bębna pochylonego do poziomu.Materiał do suszenia jest podawany do bębna z jednego końca i przemieszcza się na drugi koniec, gdy bęben się obraca.

Zasada działania suszarki obrotowej polega na tym, że ogrzane powietrze lub gaz ma bezpośredni kontakt z mokrym materiałem, a woda jest odparowywana lub usuwana z materiału.Ogrzane powietrze lub gaz jest wprowadzane do suszarki przez palnik lub źródło ciepła i przepływa przez obracający się bęben, odbierając ciepło i odprowadzając wilgoć uwalnianą przez materiał.

najnowsze wiadomości o firmie Suszarka rotacyjna 5TPH dostarczona do Zambii  2

Ogólnie rzecz biorąc, suszarki obrotowe są niezawodnymi i wydajnymi rozwiązaniami w zakresie suszenia do zastosowań przemysłowych, zapewniając wygodną i opłacalną metodę usuwania wilgoci z materiałów sypkich.