Ascend Group 1200 Wet Pan Mill Sprzęt wysłany do Zambii

July 10, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Ascend Group 1200 Wet Pan Mill Sprzęt wysłany do Zambii

Młyn mokry jest szeroko stosowany w przemyśle wydobycia złota, zwłaszcza w procesach wydobycia złota i wydobycia metali.Młyn do mokrej patelni ma wysoką wydajność, oszczędność energii i wygodną obsługę, co skutecznie poprawia proces wzbogacania rudy złota i poprawia efektywność flotacji drobnych cząstek złota, zwiększając tam odzysk metalu.

najnowsze wiadomości o firmie Ascend Group 1200 Wet Pan Mill Sprzęt wysłany do Zambii  0

Niedawno otrzymaliśmy od klienta z Zambii zapytanie o młyn z mokrą panwią o wymaganej wydajności 0,25-0,5 tony na godzinę i wielkości cząstek wyładunku 80-150 mesh.W zależności od potrzeb naszych klientów polecamy młyn mokry model 1200.

Użycie mokrego młyna polega na umieszczeniu rtęci w młynie na mokro i zmieszaniu cząstki złota z rtęcią, co nazywa się amalgamacją.Następnie mieszaninę złota i rtęci można umieścić w tyglu do ogrzewania w wysokiej temperaturze.Podczas tego procesu rtęć odparowuje, aw tyglu pozostaje czyste złoto. Najważniejsze jest to, że nasi klienci mogą otrzymać czyste złoto bezpośrednio po mieleniu na mokro.

najnowsze wiadomości o firmie Ascend Group 1200 Wet Pan Mill Sprzęt wysłany do Zambii  1

W zeszłym tygodniu pomyślnie wysłaliśmy 1200 mokrych młynów do Zambii.Nasza firma stosuje pakowanie w skrzynie drewniane, ścisłe zarządzanie pakowaniem i transportem, dzięki czemu klienci mogą być spokojni i bezpiecznie odbierać maszynę.Mamy nadzieję, że nasz klient otrzyma towar tak szybko, jak to możliwe i zainwestuje w swój biznes selekcji złota, i życzymy mu sukcesów w karierze!