Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA

July 10, 2023
najnowsze wiadomości o firmie Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA

Niezmiernie miło nam poinformować, że niedawno pomyślnie wysłaliśmy mobilną kruszarkę młotkową do USA.Wymagania klientów obejmują wielkość nadawy poniżej 120 mm, zakres wielkości wyładunku 0-5 mm oraz możliwość osiągnięcia wysokiej wydajności 10 ton na godzinę.W zależności od potrzeb klientów nasza firma rekomenduje model PC600X400.

najnowsze wiadomości o firmie Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA  0najnowsze wiadomości o firmie Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA  1

Mobilna kruszarka młotkowa jest szeroko stosowana w górnictwie, budownictwie, drogach i mostach.Nie tylko ułatwia przemieszczanie sprzętu, ale także może być elastycznie stosowany między różnymi lokalizacjami.Nasz zespół kontroli jakości ściśle sprawdza każdy aspekt sprzętu, aby upewnić się, że każdy element wyposażenia przechodzi rygorystyczne testy i kontrole jakości przed opuszczeniem fabryki.

Mobilna kruszarka młotkowa składa się z kruszarki młotkowej i małego wspornika przyczepy. W linii do piaskowania jest ona powszechnie stosowana (kruszarka szczękowa + podajnik wibracyjny + przenośnik taśmowy + mobilna kruszarka młotkowa) w celu utworzenia linii do wytwarzania piasku o wysokiej wydajności. szeroko stosowany w produkcji piasku, cegły, drobnego proszku.

najnowsze wiadomości o firmie Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA  2najnowsze wiadomości o firmie Mobilna kruszarka młotkowa dostarczona do USA  3

Tą dostawą po raz kolejny udowodniliśmy profesjonalizm i doskonałość naszej firmy w dziedzinie sprzętu do kruszenia.Jesteśmy w pełni przekonani, że ta mobilna kruszarka młotkowa zapewni naszym klientom najwyższą wydajność i niezawodność, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów produkcyjnych.

Na koniec dziękujemy naszym klientom za zaufanie i wsparcie w naszej firmie.Będziemy nadal dążyć do zapewnienia najlepszych produktów i najbardziej satysfakcjonującej obsługi, aby zapewnić naszym klientom większą wartość.Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek prośby lub pytania!